Vzduchový filtr Fram CA 9551
| Kód: | CA9551 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 283,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 234,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Výška [mm] | 187 mm |
| Vnější průměr [mm] | 171 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 73 mm |
| Délka [mm] | 231 mm |
| Šířka [mm] | 135 mm |
| Cena bez DPH: | 266,00 Kč |
| Cena s DPH | 321,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 258,00 Kč |
| Cena s DPH | 312,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 275,00 Kč |
| Cena s DPH | 332,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 249,59 Kč |
| Cena s DPH | 302,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 132,00 Kč |
| Cena s DPH | 159,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 201,65 Kč |
| Cena s DPH | 244,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 236,00 Kč |
| Cena s DPH | 285,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 257,85 Kč |
| Cena s DPH | 312,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 342,00 Kč |
| Cena s DPH | 413,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 290,40 Kč |