Vzduchový filtr BLUE PRINT ADR162227
| Kód: | ADR162227 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 218,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 180,17 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
= alternativa filtru MANN C22014
| typ filtru | Vložka filtru |
| Délka [mm] | 219 mm |
| Šířka [mm] | 192 mm |
| Výška [mm] | 75 mm |
| Cena bez DPH: | 220,66 Kč |
| Cena s DPH | 267,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 379,34 Kč |
| Cena s DPH | 459,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 209,00 Kč |
| Cena s DPH | 252,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 254,55 Kč |
| Cena s DPH | 308,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 105,95 Kč |
| Cena s DPH | 128,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 717,00 Kč |
| Cena s DPH | 867,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 195,00 Kč |
| Cena s DPH | 235,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 314,88 Kč |
| Cena s DPH | 381,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 195,00 Kč |
| Cena s DPH | 235,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 214,88 Kč |
| Cena s DPH | 260,00 Kč |