Vzduchový filtr Blue Print ADG 022100
| Kód: | ADG022100 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 176,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 145,45 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
= alternativa filtru MANN C26013
| typ filtru | Vložka filtru |
| Délka [mm] | 259 mm |
| Šířka [mm] | 164 mm |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Cena bez DPH: | 110,76 Kč |
| Cena s DPH | 134,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 319,00 Kč |
| Cena s DPH | 385,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 295,00 Kč |
| Cena s DPH | 356,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 438,02 Kč |
| Cena s DPH | 530,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 314,88 Kč |
| Cena s DPH | 381,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 257,00 Kč |
| Cena s DPH | 310,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 221,00 Kč |
| Cena s DPH | 267,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 339,00 Kč |
| Cena s DPH | 410,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 195,04 Kč |
| Cena s DPH | 236,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 285,00 Kč |
| Cena s DPH | 344,85 Kč |