Vzduchový filtr Blue Print ADG 02207
| Kód: | ADG02207 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 168,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 138,84 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
= alternativa filtru MANN C26168
| typ filtru | Vložka filtru |
| Délka [mm] | 254 mm |
| Šířka [mm] | 212 mm |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Cena bez DPH: | 255,00 Kč |
| Cena s DPH | 308,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 300,00 Kč |
| Cena s DPH | 363,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 210,00 Kč |
| Cena s DPH | 254,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 222,00 Kč |
| Cena s DPH | 268,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 300,00 Kč |
| Cena s DPH | 363,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 295,00 Kč |
| Cena s DPH | 356,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 288,00 Kč |
| Cena s DPH | 348,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 285,00 Kč |
| Cena s DPH | 344,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 266,00 Kč |
| Cena s DPH | 321,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 250,41 Kč |
| Cena s DPH | 303,00 Kč |