Vzduchový filtr Blue Print ADF 122209
| Kód: | ADF122209 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 169,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 139,67 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
= alternativa filtru MANN C3498
| typ filtru | Vložka filtru |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Šířka [mm] | 140 mm |
| Výška [mm] | 52 mm |
| Cena bez DPH: | 362,00 Kč |
| Cena s DPH | 438,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 610,00 Kč |
| Cena s DPH | 738,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 178,51 Kč |
| Cena s DPH | 216,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 220,66 Kč |
| Cena s DPH | 267,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 324,79 Kč |
| Cena s DPH | 393,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 290,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 403,00 Kč |
| Cena s DPH | 487,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 172,00 Kč |
| Cena s DPH | 208,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 132,09 Kč |
| Cena s DPH | 159,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 249,59 Kč |
| Cena s DPH | 302,00 Kč |