Palivový filtr Fram PS 8950
| Kód: | PS8950 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 324,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 268,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Výška [mm] | 137 mm |
Použití ve voze:
| Cena bez DPH: | 206,00 Kč |
| Cena s DPH | 249,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 257,00 Kč |
| Cena s DPH | 310,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 430,00 Kč |
| Cena s DPH | 520,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 407,44 Kč |
| Cena s DPH | 493,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 208,00 Kč |
| Cena s DPH | 251,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 946,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 144,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 485,00 Kč |
| Cena s DPH | 586,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 190,00 Kč |
| Cena s DPH | 229,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 617,36 Kč |
| Cena s DPH | 747,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 450,41 Kč |
| Cena s DPH | 545,00 Kč |