Palivový filtr Blue Print ADZ 92310
| Kód: | ADZ92310 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 138,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 114,05 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
= alternativa filtru MANN PU8013Z
| typ filtru | Vložka filtru |
| Výška [mm] | 93 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 71 mm |
| Vnitřní průměr těsnicího kroužku | 77 mm |
| Vnější průměr těsnicího kroužku | 85 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Cena bez DPH: | 261,00 Kč |
| Cena s DPH | 315,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 500,00 Kč |
| Cena s DPH | 605,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 94,00 Kč |
| Cena s DPH | 113,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 350,41 Kč |
| Cena s DPH | 424,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 305,00 Kč |
| Cena s DPH | 369,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 256,00 Kč |
| Cena s DPH | 309,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 453,00 Kč |
| Cena s DPH | 548,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 755,00 Kč |
| Cena s DPH | 913,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 946,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 144,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 495,87 Kč |
| Cena s DPH | 600,00 Kč |