Olejový filtr Fram CH 9813
| Kód: | CH9813 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 268,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 222,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Výška [mm] | 144 mm |
| Vnější průměr [mm] | 92 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 34 mm |
| Průměr 3 [mm] | 15 mm |
| Cena bez DPH: | 237,00 Kč |
| Cena s DPH | 286,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 108,00 Kč |
| Cena s DPH | 130,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 145,45 Kč |
| Cena s DPH | 176,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 156,20 Kč |
| Cena s DPH | 189,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 180,17 Kč |
| Cena s DPH | 218,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 121,49 Kč |
| Cena s DPH | 147,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 151,24 Kč |
| Cena s DPH | 183,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 155,00 Kč |
| Cena s DPH | 187,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 207,44 Kč |
| Cena s DPH | 251,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 154,55 Kč |
| Cena s DPH | 187,00 Kč |