Olejový filtr Fram CH 9801
| Kód: | CH9801 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 148,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 123,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Výška [mm] | 148 mm |
| Vnější průměr [mm] | 83 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
| Cena bez DPH: | 73,00 Kč |
| Cena s DPH | 88,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 357,85 Kč |
| Cena s DPH | 433,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 207,44 Kč |
| Cena s DPH | 251,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 223,00 Kč |
| Cena s DPH | 269,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 108,26 Kč |
| Cena s DPH | 131,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 127,00 Kč |
| Cena s DPH | 153,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 239,67 Kč |
| Cena s DPH | 290,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 147,00 Kč |
| Cena s DPH | 177,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 166,00 Kč |
| Cena s DPH | 200,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 183,47 Kč |
| Cena s DPH | 222,00 Kč |