Olejový filtr Fram CH 9432
| Kód: | CH9432 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 148,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 123,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Výška [mm] | 73 mm |
| Vnější průměr [mm] | 73 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 26 mm |
| Průměr 3 [mm] | 26 mm |
| Cena bez DPH: | 100,00 Kč |
| Cena s DPH | 121,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 167,00 Kč |
| Cena s DPH | 202,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 223,00 Kč |
| Cena s DPH | 269,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 266,00 Kč |
| Cena s DPH | 321,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 258,00 Kč |
| Cena s DPH | 312,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 267,77 Kč |
| Cena s DPH | 324,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 111,57 Kč |
| Cena s DPH | 135,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 193,00 Kč |
| Cena s DPH | 233,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 108,26 Kč |
| Cena s DPH | 131,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 97,00 Kč |
| Cena s DPH | 117,37 Kč |