Olejový filtr Fram CH 8871
| Kód: | CH8871 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 129,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 107,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Výška [mm] | 174 mm |
| Vnější průměr [mm] | 83 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 36 mm |
| Průměr 3 [mm] | 36 mm |
| Cena bez DPH: | 120,00 Kč |
| Cena s DPH | 145,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 185,00 Kč |
| Cena s DPH | 223,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 194,00 Kč |
| Cena s DPH | 234,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 173,00 Kč |
| Cena s DPH | 209,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 204,00 Kč |
| Cena s DPH | 246,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 204,00 Kč |
| Cena s DPH | 246,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 127,00 Kč |
| Cena s DPH | 153,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 180,17 Kč |
| Cena s DPH | 218,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 172,00 Kč |
| Cena s DPH | 208,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 231,00 Kč |
| Cena s DPH | 279,51 Kč |