Olejový filtr Blue Print ADW 192103
| Kód: | ADW192103 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 163,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 134,71 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
= alternativa filtru MANN HU820/1Y
| typ filtru | Vložka filtru |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Výška [mm] | 92 mm |
| Vnější průměr [mm] | 71 mm |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 83 mm |
| Cena bez DPH: | 230,00 Kč |
| Cena s DPH | 278,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 157,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 127,00 Kč |
| Cena s DPH | 153,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 90,00 Kč |
| Cena s DPH | 108,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 235,00 Kč |
| Cena s DPH | 284,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 241,00 Kč |
| Cena s DPH | 291,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 85,00 Kč |
| Cena s DPH | 102,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 327,00 Kč |
| Cena s DPH | 395,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 204,00 Kč |
| Cena s DPH | 246,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 289,26 Kč |
| Cena s DPH | 350,00 Kč |