Olejový filtr Blue Print ADV 182108
| Kód: | ADV182108 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 152,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 125,62 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
= alternativa filtru MANN W719/30
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Výška [mm] | 121 mm |
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
| Rozměr vnitřního závitu | 3/4" - 16 UNF |
| Vnější průměr 1 [mm] | 79 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 76 mm |
| Cena bez DPH: | 208,00 Kč |
| Cena s DPH | 251,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 144,00 Kč |
| Cena s DPH | 174,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 220,00 Kč |
| Cena s DPH | 266,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 235,00 Kč |
| Cena s DPH | 284,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 123,00 Kč |
| Cena s DPH | 148,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 200,00 Kč |
| Cena s DPH | 242,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 116,00 Kč |
| Cena s DPH | 140,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 135,00 Kč |
| Cena s DPH | 163,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 139,00 Kč |
| Cena s DPH | 168,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 252,00 Kč |
| Cena s DPH | 304,92 Kč |