Olejový filtr Blue Print ADG 02147
| Kód: | ADG02147 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 130,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 108,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
= alternativa filtru MANN HU612/2X
| typ filtru | Vložka filtru |
| Výška [mm] | 107 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Vnější průměr [mm] | 57 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Cena bez DPH: | 127,27 Kč |
| Cena s DPH | 154,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 145,00 Kč |
| Cena s DPH | 175,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 335,54 Kč |
| Cena s DPH | 406,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 194,21 Kč |
| Cena s DPH | 235,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 161,20 Kč |
| Cena s DPH | 195,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 208,00 Kč |
| Cena s DPH | 251,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 190,00 Kč |
| Cena s DPH | 229,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 217,00 Kč |
| Cena s DPH | 262,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 193,00 Kč |
| Cena s DPH | 233,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 127,27 Kč |
| Cena s DPH | 154,00 Kč |