Olejový filtr Blue Print ADF 122110
| Kód: | ADF122110 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 147,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 121,49 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
= alternativa filtru MANN HU8014Z
| typ filtru | Vložka filtru |
| Výška [mm] | 105 mm |
| Vnější průměr [mm] | 73 mm |
| Materiál těsnění | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 22 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Cena bez DPH: | 169,42 Kč |
| Cena s DPH | 205,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 159,50 Kč |
| Cena s DPH | 193,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 219,00 Kč |
| Cena s DPH | 264,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 211,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 147,00 Kč |
| Cena s DPH | 177,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 180,99 Kč |
| Cena s DPH | 219,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 167,00 Kč |
| Cena s DPH | 202,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 152,00 Kč |
| Cena s DPH | 183,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 150,41 Kč |
| Cena s DPH | 182,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 190,00 Kč |
| Cena s DPH | 229,90 Kč |