Olejový filtr Blue Print ADF 122104
| Kód: | ADF122104 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 183,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 151,24 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
= alternativa filtru MANN HU719/8Y
| typ filtru | Vložka filtru |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Výška [mm] | 125 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 69 mm |
| Cena bez DPH: | 249,59 Kč |
| Cena s DPH | 302,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 142,98 Kč |
| Cena s DPH | 173,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 316,00 Kč |
| Cena s DPH | 382,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 96,69 Kč |
| Cena s DPH | 117,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 102,00 Kč |
| Cena s DPH | 123,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 257,00 Kč |
| Cena s DPH | 310,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 185,95 Kč |
| Cena s DPH | 225,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 216,53 Kč |
| Cena s DPH | 262,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 119,00 Kč |
| Cena s DPH | 143,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 180,17 Kč |
| Cena s DPH | 218,00 Kč |