Olejový filtr Blue Print ADF 122102
| Kód: | ADF122102 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 128,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 105,79 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
= alternativa filtru MANN HU711/51X
| typ filtru | Vložka filtru |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| Výška [mm] | 69 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 73 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Cena bez DPH: | 155,00 Kč |
| Cena s DPH | 187,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 74,38 Kč |
| Cena s DPH | 90,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 196,00 Kč |
| Cena s DPH | 237,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 238,00 Kč |
| Cena s DPH | 287,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 235,54 Kč |
| Cena s DPH | 285,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 193,00 Kč |
| Cena s DPH | 233,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 215,00 Kč |
| Cena s DPH | 260,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 238,00 Kč |
| Cena s DPH | 287,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 108,00 Kč |
| Cena s DPH | 130,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 267,77 Kč |
| Cena s DPH | 324,00 Kč |