Olejový filtr Blue Print ADA 102112
| Kód: | ADA102112 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 191,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 157,85 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
= alternativa filtru MANN W7056
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Výška [mm] | 86 mm |
| Vnější průměr [mm] | 74 mm |
| Rozměr vnitřního závitu | M22 x 1,5 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 71 mm |
| Cena bez DPH: | 206,61 Kč |
| Cena s DPH | 250,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 257,00 Kč |
| Cena s DPH | 310,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 151,00 Kč |
| Cena s DPH | 182,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 216,53 Kč |
| Cena s DPH | 262,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 231,00 Kč |
| Cena s DPH | 279,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 215,00 Kč |
| Cena s DPH | 260,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 168,00 Kč |
| Cena s DPH | 203,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 152,07 Kč |
| Cena s DPH | 184,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 135,00 Kč |
| Cena s DPH | 163,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 127,27 Kč |
| Cena s DPH | 154,00 Kč |