Kabinový filtr Fram CF 9383
| Kód: | CF9383 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 389,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 321,49 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| typ filtru | Čistící filtr |
| Výška [mm] | 28 mm |
| Délka [mm] | 370 mm |
| Šířka [mm] | 212 mm |
| Cena bez DPH: | 186,00 Kč |
| Cena s DPH | 225,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 330,58 Kč |
| Cena s DPH | 400,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 221,00 Kč |
| Cena s DPH | 267,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 296,00 Kč |
| Cena s DPH | 358,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 280,00 Kč |
| Cena s DPH | 338,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 320,00 Kč |
| Cena s DPH | 387,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 508,26 Kč |
| Cena s DPH | 615,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 350,00 Kč |
| Cena s DPH | 423,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 242,00 Kč |
| Cena s DPH | 292,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 133,06 Kč |
| Cena s DPH | 161,00 Kč |