Kabinový filtr Fram CF 5662
| Kód: | CF5662 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 129,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 107,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| typ filtru | Čistící filtr |
| Výška [mm] | 26 mm |
| Délka [mm] | 390 mm |
| Šířka [mm] | 151 mm |
| Cena bez DPH: | 286,00 Kč |
| Cena s DPH | 346,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 316,53 Kč |
| Cena s DPH | 383,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 282,00 Kč |
| Cena s DPH | 341,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 229,00 Kč |
| Cena s DPH | 277,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 267,00 Kč |
| Cena s DPH | 323,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 286,00 Kč |
| Cena s DPH | 346,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 392,56 Kč |
| Cena s DPH | 475,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 301,65 Kč |
| Cena s DPH | 365,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 491,00 Kč |
| Cena s DPH | 594,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 242,00 Kč |
| Cena s DPH | 292,82 Kč |