Kabinový filtr Fram CF 10025
| Kód: | CF10025 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 242,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 200,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| typ filtru | Čistící filtr |
| Výška [mm] | 18 mm |
| Délka [mm] | 200 mm |
| Šířka [mm] | 176 mm |
| Cena bez DPH: | 309,09 Kč |
| Cena s DPH | 374,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 538,00 Kč |
| Cena s DPH | 650,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 275,21 Kč |
| Cena s DPH | 333,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 265,00 Kč |
| Cena s DPH | 320,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 369,42 Kč |
| Cena s DPH | 447,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 230,00 Kč |
| Cena s DPH | 278,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 300,00 Kč |
| Cena s DPH | 363,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 260,00 Kč |
| Cena s DPH | 314,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 271,90 Kč |
| Cena s DPH | 329,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 375,00 Kč |
| Cena s DPH | 453,75 Kč |