Uhlíkový kabinový filtr Blue print ADV 182513
| Kód: | ADV182513 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 243,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 200,83 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
= alternativa filtru MANN CUK26009
| typ filtru | Filtr s aktivním uhlím |
| Délka [mm] | 255 mm |
| Šířka [mm] | 235 mm |
| Výška [mm] | 30 mm |
| Cena bez DPH: | 450,41 Kč |
| Cena s DPH | 545,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 237,19 Kč |
| Cena s DPH | 287,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 392,56 Kč |
| Cena s DPH | 475,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 282,00 Kč |
| Cena s DPH | 341,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 297,52 Kč |
| Cena s DPH | 360,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 508,26 Kč |
| Cena s DPH | 615,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 319,00 Kč |
| Cena s DPH | 385,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 274,38 Kč |
| Cena s DPH | 332,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 325,62 Kč |
| Cena s DPH | 394,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 195,87 Kč |
| Cena s DPH | 237,00 Kč |