Uhlíkový kabinový filtr Blue Print ADR 162516
| Kód: | ADR162516 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 225,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 185,95 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
= alternativa filtru MANN CUK25003
| typ filtru | Filtr s aktivním uhlím |
| Délka [mm] | 250 mm |
| Šířka [mm] | 180 mm |
| Výška [mm] | 35 mm |
| Cena bez DPH: | 488,43 Kč |
| Cena s DPH | 591,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 376,00 Kč |
| Cena s DPH | 454,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 264,00 Kč |
| Cena s DPH | 319,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 392,56 Kč |
| Cena s DPH | 475,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 311,00 Kč |
| Cena s DPH | 376,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 512,00 Kč |
| Cena s DPH | 619,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 335,00 Kč |
| Cena s DPH | 405,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 227,27 Kč |
| Cena s DPH | 275,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 267,00 Kč |
| Cena s DPH | 323,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 347,00 Kč |
| Cena s DPH | 419,87 Kč |