Uhlíkový kabinový filtr Blue Print ADG 02562
| Kód: | ADG02562 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 182,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 150,41 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
= alternativa filtru MANN CUK2442
| typ filtru | Filtr s aktivním uhlím |
| Délka [mm] | 240 mm |
| Šířka [mm] | 203 mm |
| Výška [mm] | 35 mm |
| Cena bez DPH: | 107,00 Kč |
| Cena s DPH | 129,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 265,00 Kč |
| Cena s DPH | 320,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 278,00 Kč |
| Cena s DPH | 336,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 491,00 Kč |
| Cena s DPH | 594,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 248,00 Kč |
| Cena s DPH | 300,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 290,91 Kč |
| Cena s DPH | 352,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 198,35 Kč |
| Cena s DPH | 240,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 276,03 Kč |
| Cena s DPH | 334,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 300,00 Kč |
| Cena s DPH | 363,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 330,58 Kč |
| Cena s DPH | 400,00 Kč |