Kabinový filtr Blue Print ADV 182533
| Kód: | ADV182533 |
| Výrobce: | ![]() |
| Cena s DPH: | 184,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 152,07 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
= alternativa filtru MANN CU2939
| typ filtru | Čistící filtr |
| Délka [mm] | 288 mm |
| Šířka [mm] | 215 mm |
| Výška [mm] | 34 mm |
| Cena bez DPH: | 324,00 Kč |
| Cena s DPH | 392,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 285,00 Kč |
| Cena s DPH | 344,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 376,00 Kč |
| Cena s DPH | 454,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 270,25 Kč |
| Cena s DPH | 327,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 221,00 Kč |
| Cena s DPH | 267,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 230,00 Kč |
| Cena s DPH | 278,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 290,91 Kč |
| Cena s DPH | 352,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 532,00 Kč |
| Cena s DPH | 643,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 309,09 Kč |
| Cena s DPH | 374,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 309,92 Kč |
| Cena s DPH | 375,00 Kč |